Wstępna rezerwacja następuje telefonicznie lub mailem po uzgodnieniu terminu, pokoju oraz opłaty za pobyt. Następnie w ciągu 1-2 dni roboczych należy wpłacić zadatek w wysokości minimum 30% kosztów pobytu. Po jego wpłynięciu na konto potwierdzimy ostateczną rezerwację. W przypadku braku wpłaty w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana. Pozostała kwota płatna jest gotówką w dniu przyjazdu. Nie dokonujemy zwrotu wpłaconego zadatku a także opłaty za pobyt w razie rezygnacji lub niedotrzymania terminu noclegu.

...

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godz. 10:00. W przypadku póżniejszej godziny wyjazdu istnieje możliwość pozostawienia swojego bagażu w wyznaczonym do tego pomieszczeniu.

W pensjonacie mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby tu zameldowane. Wszelkie odwiedziny po zgłoszeniu u właściciela obiektu. Od godz. 22:00 do godz. 6:00 obowiązuje cisza nocna. Szanując prawo do wypoczynku innych Gości prosimy o jej przestrzeganie.

...

Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia (poza balkonami), używania kuchenek elektrycznych i gazowych poza będącymi na wyposażeniu. Wynajmujący pokój ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z jego winy.

...

Udostępniamy ogólnodostępny aneks kuchenny - śniadania i kolacje (bez gotowania obiadów, smażenia ryb, frytek), żelazko, deskę do prasowania oraz odkurzacz. Umożliwiamy usmażenie świeżej ryby na wolnym powietrzu.

...

W przypadku kradzieży nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokoju. Po zakończeniu pobytu pokój odbiera właściciel obiektu.


***

Wynajmujący zgadza się z treścią regulaminu pobytu i zobowiązuje się do jego przestrzegania z chwilą wpłacenia zadatku lub całosci zapłaty gotówką jeśli zadatek nie był wcześniej pobierany.

...

Życzymy miłego wypoczynku - Danuta i Gerard Antas